Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Predám 3-kombi kočík Camarelo Pireus 2017 - 04

Nitra
300 € 270 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 2. 6. 2020 (č. 32599011), Druh: Kombinované

Predám kočík Camarelo Pireus model 2017 - odtieň 04. Kočík je svetlo béžový v kombinácii so sivou.
V cene je zahrnutý kočík vanička, kočík športový, vajíčko vrátane novorodeneckej vložky, podvozok s adaptérmi, úložná taška pod kočík, prebaľovacia taška, zimné odnímateľné vaky na športový kočík a vajíčko, zimný fusak kožušinkový, chrániče rúk, sieťka proti hmyzu, plášť do dažďa, slnečník.
Kočík je po 1 dieťati, vo výbornom stave. Kolieska sa dajú dofúknuť. Je super do nerovného terénu, má výbornú stabilitu, ľahko sa ovláda, ľahko sa skladá do auta. Vanička je veľká až 85cm, dcéru sme tam vozili v pohode do 7. mesiaca, má kokosový matrac a dá sa polohovať. Kombinácia textílie a ekokože, 5-bodové bezpečnostné pásy, všetky časti výškovo nastaviteľné. Možnosť upevnenia vaničiek v smere jazdy aj v protismere.
Pôvodná cena tejto kombinácie bola 450 €, kupovaný na Slovensku.

Predám kočík Camarelo Pireus model 2017 - odtieň 04. Kočík je svetlo béžový v kombinácii so sivou. V cene je zahrnutý kočík vanička, kočík športový, vajíčko vrátane novorodeneckej vložky, podvozok s adaptérmi, úložná taška pod kočík, prebaľovacia taška, zimné odnímateľné vaky na športový kočík a vajíčko, zimný fusak kožušinkový, chrániče rúk, sieťka proti hmyzu, plášť do dažďa, slnečník. Kočík je po 1 dieťati, vo výbornom stave. Kolieska sa dajú dofúknuť. Je super do nerovného terénu, má výbornú...

Predajca Veronika Nehodnotený Člen od februára 2020
V
270 € 300 €
Nitra
Zobraziť kontakty