Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

WC sedátko s int.detskou wc doskou -odplienkovanie

Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 40 €
Sledovať
Dátum: 21. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Nové, Lokalita: Bratislava
Teraz akcia! Poštovné a balné v hodnote 4,50 hradíme za Vás mi

Predám učiace rodinné a veľmi praktické WC sedátko Toaletný tréner s integrovanou detskou wc doskou s ergonomickým dizajnom - pomôckou pre odplienkovanie pre deti .
Teraz s poštovným a balným Economic 39,50 Eur a Comfort 49,50 Eur

Rodinné wc sedátko pre všetky generácie - využijú ju rovnako deti aj dospelí, je skvelou voľbou pre rodiny s malými deťmi - pomáha dieťaťu zvyknúť si na normálnu toaletu - ideálny krôčik od plienok smerom k nohavičkám pre "veľké dievčatká a veľkých chlapcov"! WC doska s integrovaným detským wc sedátkom a pomalým sklápaním je pohodlná, dieťa sa na ňej cíti bezpečne, neprevráti sa a nepricvikne sa na nej ako pri rôznych wc adaptéroch, čím zmierňuje ich strach z toho, že sa zošmyknú do misy . Verzia wc sedátko Toaletný tréner Comfort je vybavené funkciou pomalého sklápania, takže sa zatvára pomaly a potichu bez toho, aby si deti privrzli prsty. Táto Wc doska je oproti lacnejším konkurenčným produktom je vyrobený z kvalitného thermoplastu duroplast , vďaka čomu je hygienickejšia , extrémne odolná voči poškodeniu a má bezpórovitý povrch - preto sa ľahšie čistí! Pohodlie a komfort na WC pre Vaše deti - už žiadny stres a trauma z kakania a cikania!
Už žiadne plienky! Naučiť dieťa na wc je ďalšou dôležitou časťou v jeho živote. Pomôžete dieťaťu dosiahnuť kontrolu nad močením alebo vyprázdňovaním. Z fyzickej stránky bude Vaše dieťatko komfortne pripravené na dospelácke wc, a bude vedieť pohodlnejšie a najmä bez stresu kontrolovať svoje telesné funkcie. Vaše dieťatko bude mať záujem vo všetkom vás napodobňovať. Neušetríte len pri nakupovaní plienok alebo ich praní, ale zrýchli vývoj Vášho dieťaťa k samostatnosti na wc a pri telesnej a duševnej hygiene. Používaním pohodlnej wc dosky s integrovaným detským sedátkom Vaše dieťa bude schopné rýchlejšie navždy zanechať plienky a obliecť si už spodnú bielizeň. Bude po psychickej stránke rýchlejšie chápať, čo znamená urobiť potrebu, a v špinavých plienkach sa nebude cítiť dobre. Preto bude ľahšie a ochotnejšie s vami spolupracovať. Bude trvať nejaký čas, kým bude vaše dieťa úplne pripravené začať bez plienok. Dieťa bude ale rýchlejšie a najmä pohodlnejšie pripravené na odplienkovanie - učenie byť bez plienok, a to z fyzickej, psychickej a vedomostnej stránky. Dôležité pre správne odplienkovania je nikam sa neponáhľať. Vysvetľujte stále dookola, najlepšie ako inak, ak nie vlastným príkladom, na čo slúži a čo do wc dieťa, pretože je už veľké, bude robiť. Ak sa bude samo chcieť posadiť na wc, nechajte ho, ale netrvajte hneď na tom, aby prestalo nosiť plienky. Vaše dieťa si samo začne uvedomovať, že sa mu chce cikať alebo kakať.Nemecká známka kvality TÜV.
Detské WC sedátko integrované do klasického WC sedátka pasuje skoro na všetky predávané misy nie však na vysiace misy, kde sa matka šrobuje zhora ! Montáž netrvá dlhšie ako 5 minút ! V rámci ceny kompletný upevňovací material. Učiace rodinné WC sedátko Toaletný tréner Economic s integrovanou detskou wc doskou (wc adaptér pre deti) - pomôckou pre odplienkovanie pre deti posielam Slovenskou poštou na dobierku v cene 39,50 Eur a Učiace rodinné WC sedátko Toaletný tréner Comfort s integrovanou detskou wc doskou - pomôckou pre odplienkovanie pre deti posielam Slovenskou poštou na dobierku v cene 49,50 Eur
Predajca:
www.detske-wc.sk
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 5 inzerátov
Lokalita:
Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://deti.bazar.sk/29525123-wc-sedatko-s-int-detskou-wc-doskou-odplienkovanie/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.